ZMIEŃ CIAŁO SIŁĄ UMYSŁU

Jesteś tutaj.

Jest to dla mnie jasny sygnał, że już nie raz próbowałaś walczyć o siebie za pomocą różnych środków i osób. Wiele razy na pewno słyszałaś z telewizora znaną polską trenerkę, krzyczącą „Jestem z Ciebie dumna!” (a Ty w głębi serca wiedziałaś, że nie ma powodu, bo tuż po treningu znów się poddasz i sięgniesz po batonika). Przez ten cały czas na pewno dostawałaś też wiele rad, które – gdy się głębiej nad tym zastanowisz - niczym się od siebie nie różnią, a ich jedynym skutkiem było to, że czułaś presję i bunt. Zgadłam? Skoro tak, to powiedz sama - jaki jest sens znów próbować starych rozwiązań, po co tracić cenny czas na słuchanie kolejnych rad, kolejnej pouczającej gadki? Znasz to powiedzonko – „swoje rady dla mnie napisz na stuzłotowych banknotach, wtedy chętnie je przyjmę”. Zaśmiałaś się? To super – bo pozytywne nastawienie to podstawa mojego programu.

Skoro już wiesz, na czym będziemy budowały, powiem Ci też, czego w tym programie nie będzie - właśnie tych znienawidzonych, wyświechtanych „dobrych rad”. Ja nie doradzam. Ja tylko wskazuję Ci różne opcje, a to od Ciebie będzie zależało, co wybierzesz. Brzmi przekonująco?

Ten program jest dla Ciebie, jeśli:

 

 • Zajadasz emocje

 • Brakuje Ci silnej woli do działania

 •  

 • Wiele razy próbowałaś i nic z tego nie wychodziło

 •  

 • Denerwuje Cię, że jedzenie przejęło kontrolę nad Twoim życiem

 •  

 • Masz dosyć narzekania i chcesz w końcu zacząć działać

 •  

 • Chcesz w końcu ruszyć z miejsca

 •  

 • Chcesz pozbyć się starych, niezdrowych nawyków i zastąpić je nowymi

 •  

Dzięki mojemu programowi stracisz zbędne kilogramy, a jednocześnie zaoszczędzisz czas i pieniądze. Cała siła tkwi bowiem w Tobie, a nie w „cudownych suplementach”, „tabletkach szczęścia”, „masażach odchudzających” i innych specyfikach, którymi kuszą Cię sprytni reklamodawcy. Przestaniesz też wydawać fortunę na słodycze, a zaoszczędzone pieniądze będziesz mogła zainwestować w szałowe szpilki, które pokreślą urodę Twoich wysportowanych nóg (tak, pasją do sportu też Cię zarażę).

Zbudujmy Nową Ciebie

Ale zanim to nastąpi, zacznijmy od początku. Zbudujmy Nową Ciebie. Jeśli faktycznie chcesz w końcu zapanować nad zajadaniem emocji, ruszyć z miejsca, zmienić nawyki żywieniowe, żyć aktywnie i mieć więcej energii, możesz to zrobić na dwa sposoby:

1.Możesz zrobić to sama

Skocz na głęboką wodę. Sama na własną rękę spróbuj nowych rozwiązań i przekonaj się, co działa, a co nie. Taka praca w pojedynkę wymaga olbrzymiego nakładu czasu, energii i zaangażowania. Być może to właśnie jest Twój klucz do sukcesu.

2. Możesz skorzystać z mojego premierowego programu coachingowego

Już tak ukształtowała nas natura, że jesteśmy „zwierzętami społecznymi”, lubimy otaczać się ludźmi i czerpać od nich siłę. To naturalne, że każda z nas czasem potrzebuje wsparcia, przynajmniej w niektórych obszarach swojego życia. Jeśli takie rozwiązanie bardziej do Ciebie przemawia, zapisz się na mój program - “Zmień ciało siłą umysłu. 12 kroków do sukcesu”. W trakcie 1,5-miesięcznej, indywidualnej pracy, otrzymasz ogromną dawkę motywacji, proste i sprawdzone rozwiązania oraz wsparcie facebookowej grupy. Dodatkowo, podczas naszych cotygodniowych rozmów coachingowych, wzmocnisz swoje działania i podejmiesz najlepsze kroki w kierunku osiągnięcia tego, czego pragniesz. Nie zrobię niczego za Ciebie, ale będę zawsze wtedy, gdy pojawią się trudności i podam pomocną dłoń.


Gotowa do startu?

“Prawdziwa decyzja jest mierzona poprzez fakt podjęcia nowego działania. Jeśli nie ma działania – tak naprawdę nie podjąłeś decyzji”.
Anthony Robbins


Bez względu na to, co postanowisz, pamiętaj, że wszystko zależy wyłącznie od Ciebie. Jeśli Ty nie zaczniesz działać, to kto? Nawet samochody z automatyczną skrzynią biegów trzeba najpierw odpalić i wprawić w ruch, aby mogły sunąć po autostradzie z zawrotną prędkością. Same tego nie zrobią, ktoś musi przekręcić kluczyć w stacyjce.

W życiu tym kimś jesteś właśnie Ty.


Zapraszam na pokład

W programie jednocześnie może wziąć udział tylko 10 osób. Pewnie spytasz dlaczego tak mało? Już mówię. Jeśli choć trochę mnie poznałaś, to doskonale wiesz o tym, że bardzo nie lubię masówki i ogromną wagę przywiązuję do indywidualnej pracy z każdą z Was. Ten program nie jest dla wszystkich - jest przeznaczony tylko dla świadomych kobiet, które są naprawdę gotowe na zmianę i działanie. Dzięki ograniczonej liczbie osób będziemy ze sobą w stałym kontakcie i będziesz mogła liczyć na moje pełne wsparcie i zaangażowanie.

Ten program sprawi, że będziesz dużo bardziej skuteczna w działaniach, będziesz miała większe poczucie wpływu na efekt końcowy swoich działań. Poczucie, że jesteś skuteczna w tym, co robisz, pomoże Ci osiągać cele i wypracować codzienne nawyki. Bardziej niż oczywiste jest, że bez działania nie ma efektów jednak poczucie tego, że możesz i że – jak w piosence dla dzieci, MASZ TĘ MOC - to doskonały punkt startowy. Codzienne sukcesy - małe kroki, to doskonały trening skuteczności, który zacznie się od zerwania ze słodyczami, a później przełoży się na wszystkie aspekty Twojego życia.

© Copyright Pracownia Ciała i Umysłu
RSS Feed