PRZESTAŃ MARZYĆ
I ZACZNIJ ŻYĆ  

tak, jak chcesz.

Łatwo powiedzieć?

Gwarantuję, że za 6 godzin będziesz wiedziała, jak się do tego zabrać.

Odnosisz czasem wrażenie, że życie przecieka Ci przez palce? 

 

Boisz się poprosić szefa o podwyżkę. Boisz się założyć własny biznes, choć masz na to ochotę. Z zazdrością patrzysz, jak Twoje marzenia spełniają się w życiu innych ludzi – koleżanki awansują, prowadzą firmy. A sama… ech! Masz poczucie, że jedyne, w czym jesteś świetna, to powtarzanie błędów. 

 

Lata mijają, a Ty nadal siedzisz w korporacyjnym boksie, odpowiadasz na entego maila i odbierasz kolejny telefon od marudnego szefa, który co chwilę czegoś od Ciebie chce.

Szukasz wsparcia u innych, ale słyszysz tylko „Przestań się nad sobą użalać, takie jest życie”… 

Nieprawda!

TWOJE życie może wyglądać zupełnie inaczej…

Możesz mieć biznes, w którym rozwiniesz wreszcie skrzydła. Coś zgodnego z Tobą i z Twoimi uzdolnieniami.  Coś, co da Ci satysfakcję, spełnienie i dumę z siebie. 

 

Wyobraź sobie, jak by to było…

Poniedziałkowy ranek, godzina 7:15. Dzwoni budzik, odgrywając dobrze Ci znaną melodię. Cieszysz się, że zaczynasz nowy dzień! Słyszysz śpiew ptaków, a na twarzy czujesz promyki 

 

Odbierasz telefon od koleżanki, która dzwoni z samego rana, mówiąc Ci, że zrobiła TO! W końcu postawiła się wścibskiej teściowej, i to dzięki Tobie – Ty pokazałaś jej, że warto.

 

Zerkasz do skrzynki mailowej. Pośród kilkunastu innych maili widzisz ten z banku – opłacało się przejść na swoje …

Podoba Ci się taka wizja?

Jeśli tak, mam dla Ciebie dobrą wiadomość: to wszystko jest do zrobienia!

Zapraszam Cię na spotkania, dzięki którym:

zrozumiesz, dlaczego do tej pory nie mogłaś ruszyć z miejsca, 
 

popchniesz do przodu sprawy, na których Ci zależy – zarówno te związane z karierą, jak i z życiem prywatnym.

Możemy zająć się np.:

Twoimi obawami przed przejściem na swoje,

opanowaniem strachu przed wystąpieniem publicznym,

znalezieniem tego, w czym jesteś dobra

S.O.S Przed rozmową o pracę

S.O.S Przed rozmową o podwyżkę

S.O.S Przed podjęciem ważnej decyzji

S.O.S przed trudnym spotkaniem rodzinnym

S.O.S przed zerwaniem

S.O.S na chandrę

S.O.S kiedy boisz się powiedzieć "NIE", itd.
 

Albo sprawami kryzysowymi - "NA JUŻ" (tzw. kryzysowe S.O.S):

Jednym słowem: rozwiążemy konkretny problem, który sprawia, że wszystkiego Ci się odechciewa.

Gdy już tego dokonasz, poczujesz spokój i nabierzesz szacunku do siebie. Przestaniesz zazdrościć sukcesów innym. Uwierzysz w siebie na tyle, by dokonywać rzeczy, których inni będą zazdrościć Tobie.

Ale to nie wszystko! 

Po naszych spotkaniach:

przestaniesz przejmować się opinią innych ludzi i po prostu będziesz robić swoje;

uodpornisz się na cudze oczekiwania, nie będziesz na nie reagować gniewem;

będziesz miała wewnętrzne przekonanie, że jesteś dokładnie tam, gdzie chcesz być.

Jak tego dokonamy?

Spotkamy się 6 razy. Każde spotkanie będzie konkretnym krokiem ku nowemu.

Już po pierwszym spotkaniu

będziesz wiedziała, nad czym konkretnie chcesz pracować, żeby Twoje życie nabrało kształtów, o jakich marzysz. 

 

Gdy to określisz, przestaniesz mieć poczucie, że życie przecieka Ci przez palce, a zrozumiesz, do czego dążysz. W wyobraźni (na razie!) zobaczysz siebie z łatwością i z pewnym głosem rozmawiającą z szefem o podwyżce czy z uśmiechem odpowiadającą teściowej, że nie podobają Ci się jej uwagi na temat tego, jak wychowujesz swoje dziecko. Już sama ta wizja sprawi, że dużo łatwiej będzie Ci zawalczyć o swoje w rzeczywistości.

 

Po drugim spotkaniu

zrozumiesz, w jaki sposób Twoje podejście i nastawienie wpływa na skuteczność w dążeniu do celu. Nauczysz się radzić sobie z wewnętrznym cynicznym głosem, który mówi Ci, że „nie dasz rady”, „to i tak się nie uda” i podcina Ci skrzydła. Zaczniesz konsekwentnie realizować plan działania. 

 

Po trzecim spotkaniu

stworzysz swoją własną bazę rozwiązań i pomysłów

Gdy zbierzesz pomysły, które gdzieś tam sobie zapisałaś albo o których myślałaś przed zaśnięciem, zrozumiesz, na jak dużo Cię stać. Zbudujesz swoją strategię działania opartą na solidnych fundamentach i dużo pewniej będziesz realizowała kolejne punkty planu.

 

Po czwartym spotkaniu  

zrobisz plan działania. Gdy będziesz już miała swój własny rozkład jazdy, przestaniesz gubić się w chaosie rzeczy do zrobienia, nie będziesz zaczynać kilku rzeczy na raz, a zaczniesz konsekwentnie i małymi krokami realizować swoje zamierzenia. 

 

 

Po piątym spotkaniu

z łatwością pokonasz przeszkody, które do tej pory pojawiały się na Twojej drodze do celu.

Dzięki temu, że zrozumiesz, co Ci przeszkadza, przerwiesz w końcu błędne koło porażek i przestaniesz potykać się w tym samym miejscu.

 

Na szóstym spotkaniu

przyjrzysz się swoim wymówkom i przygotujesz swój plan B.

Przestaniesz usprawiedliwiać się brakiem czasu, motywacji, słomianym zapałem czy lenistwem, a zaczniesz konsekwentnie krok po kroku realizować swój plan. Nie poddasz się, bo będziesz stale motywować się do działania.

To plan wstępny, który w miarę potrzeby będziemy modyfikować tak, żebyś czerpała z naszej współpracy jak najwięcej.

Skąd masz mieć pewność, czy te spotkania są dla Ciebie? Sama to oceń.

Gwarantuję Ci, że będziesz zadowolona z konsultacji, jeśli:

widzisz w swoim życiu konkretny problem, który chcesz rozwiązać,

możesz poświęcić 1 godz. w tygodniu tylko dla siebie,

masz odwagę szczerze porozmawiać o swoim życiu.

 

 

Konsultacje NIE SĄ dla Ciebie, jeśli:

jesteś osobą, która wszystko wie najlepiej,

wolisz narzekać, niż coś zmienić,

dobrze Ci z tym, że inni mówią Ci, co masz robić i jak masz żyć,

liczysz na to, że zmiany w Twoim życiu dokonają się same, bez Twojego udziału.​

Na czym polegają te spotkania?

Pracujemy online (Skype/Messenger/Google Hangout z wizją lub bez – jak sobie życzysz).).

Nie musisz wychodzić z domu i tracić czasu na dojazdy. Siedzisz sobie w wygodnym dresie, albo popijasz herbatę w ulubionej kawiarni. Nie chcesz mówić o naszych spotkaniach rodzinie? Nie musisz! Jakby coś, gadasz przez Skype z koleżanką.

 

Spotykamy są raz w tygodniu

w ustalonych przez nas wcześniej dniach i godzinach. 

Dostosujesz godzinę naszych spotkań do swojego kalendarza. Należy Ci się taka godzina w tygodniu tylko dla siebie, prawda? Teraz będziesz miała powód, żeby sobie na nią pozwolić. 

 

Rozmawiamy 1 na 1

Przez tę jedną godzinę nikt nie będzie ważniejszy – ani przebojowa koleżanka, ani mąż, ani dziecko. Moja i Twoja uwaga skupia się wyłącznie na Tobie i Twoich sprawach. Razem szukamy rozwiązania Twoich problemów i układamy szyty na miarę plan działania.

Rozwiązujemy konkretny problem

Przed rozpoczęciem pracy mówisz mi, co spędza Ci sen z powiek. Teściowa? Praca, której nie cierpisz? Kłopoty z mężem? Spotykamy się i rozmawiamy. Niczego Ci nie narzucam. Zadając pytania, krok po kroku prowadzę Cię do rozwiązania problemu. 6 spotkań – nie więcej.

No dobrze, ale z kim właściwie będziesz rozmawiać?

Nazywam się Magda Krzysztoporska. 

 

Pomagam kobietom, które chcą wreszcie zawalczyć o swoje – np. pokazać teściowej, gdzie jej miejsce, z uśmiechem upomnieć się podwyżkę albo rzucić etat i przejść na swoje.

Wiem, jak to boli, kiedy człowiek czuje, że nie ma w życiu tak, jak chciałby mieć. Sama przez 10 lat męczyłam się w korporacji.  Aż do tego dnia… 

 

Był lutowy czwartek. Dość depresyjny, pełen zwątpienia, jakiejś rezygnacji. Typowa zimowa szarówka. Miałam wtedy 35 lat. Siedząc przy biurku pełnym dokumentów, odpowiadając na entego mejla i wyliczając kolejne statystyki, zrozumiałam, że nie chcę tak przeżyć ani jednego dnia więcej. Czasami olśnienie przychodzi powoli, a czasem wali Cię w łeb, jak spadająca donica. W moim przypadku wydarzyło się to drugie. Jeżeli miałam przetrwać, musiałam coś zmienić! Rzuciłam korporację, skończyłam szkołę coachingu i dziś…

 

Dziś z radością patrzę, jak po kilku spotkaniach Kobiety, z którymi pracuję, spełniają swoje marzenia – od tych prozaicznych, jak porządkowanie spraw rodzinnych, po rewolucje w życiu. 

Zresztą zobacz:  

"Madzia – współpraca z Tobą to była czysta przyjemność! Nasze konsultacje to było to! Strzał w 10!  Każda była wyjątkowa, na każdą z nich czekałam z niecierpliwością. Ogromnie żałuję, że to już koniec :( To była świetna przygoda. Dzięki temu, że poruszałyśmy wiele tematów, rozpracowywałyśmy je na czynniki pierwsze, pomogłaś mi spojrzeć na pewne sprawy z zupełnie innej strony. Twoje słowa, Twój śmiech nadal dźwięczą w mojej głowie i pewnie już tak zostanie. Nie raz będę korzystała z Twoich cennych porad. Chcę zostać psychodietetykiem. Czy tak będzie? Zobaczymy. 

Dzięki Tobie zrozumiałam, że trzeba marzyć i realizować swoje marzenia.

Trzeba pytać, bo kto pyta – nie błądzi. A nuż się uda :) Trzeba przestać analizować, co kto myśli, bo nigdy nie wiemy, co siedzi w czyjejś głowie i można się bardzo pomylić. Magda, jesteś niesamowita, zarażasz pozytywnym myśleniem, mobilizujesz do działania – zostań moją siostrą!

Iza Goguł-Konury

"Madziu, dziękuje Ci za ten przełomowy rok, za wszystkie zmiany,

które pomogłas mi wprowadzić! Twoja praca ma wyjątkowa wartość.

Dziękuje, ze mogłam tego doświadczyć!"

Justyna W.

 

"Sesje coachingu z Magdą spowodowały, że na niektóre sprawy patrzę inaczej… Zwróciła mi uwagę na rzeczy, których wcześniej nie widziałam, bądź nie chciałam zobaczyć. Cieszę się ze spotkań, jestem zaskoczona ile może dać konstruktywna rozmowa. Dzięki ćwiczeniom zaproponowanym przez Magdę, zaczęłam dostrzegać proste rozwiązania na wiele istniejących problemów. 

Magda jest bardzo ciepła, a zarazem jest profesjonalnym coachem. 

Jest szczera, na sile nie upiększa mojego świata i nie stara się mnie pocieszać, ale właśnie dzięki temu poprzez sesje z nią mogę dojść do swoich własnych rzeczywistych wniosków a problemy, które kiedyś były nie do przebrnięcia okazują się banalne".

Dominika Z.

"Magda odmienia życie jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Dziękuje mojemu niesamowitemu coachowi"

Iza

Jestem ogromnie dumna z tych wspaniałych dziewczyn i z tego, co dokonały.

Może i Ty dasz mi powody do dumy?

Wybierz, jak chcesz pracować:

Dlaczego miałabyś pracować właśnie ze mną?

Bo mam misję – udowadniam, że coaching to konkret, a nie bujanie w obłokach. W przeciwieństwie do większości coachów nie będę Ci opowiadać o potencjale, granicach czy strefie komfortu. Podczas spotkań skupiam się na Tobie, na Twoich sprawach, na Twoich problemach. Twój czas jest zbyt cenny, by marnować go na teorię. 

Jak mi to wychodzi?
Sama zobacz – poznaj historię Moniki

"Rok temu przewróciłam swoje życie do góry nogami. Ale od początku....

Po skończeniu studiów rozpoczęłam swoją karierę zawodową. Osobiście uważam, że zdecydowanie bardziej odpowiednią nazwa tego procesu była postępująca i pogłębiająca się klęska zawodowa. Pracowałam w banku, byłam odpowiedzialna za funkcjonowanie biura, kadry i płace. Pełniłam tez iście poważną funkcje Office Managera w kolejnym banku (procedury i 2 osoby teoretycznie pod sobą - rzeź dla mojego chaotycznego serca!) I dudniące w głowiem pytanie - czy ja naprawdę jestem na to wszystko skazana? Artystyczna dusza malująca po ścianach od gówniarskich czasów, master of chaos i wieczny roztrzepaniec nieznoszący schematów.Z miarą rozwoju klęski pogłębiał się kryzys. Moje poczucie beznadziei rosło wprost proporcjonalnie do ilości kontrolowanych dokumentów. Dlaczego jaaaa?? Odpowiedz brzmiała - takie jest życie, nic nie zrobisz.

I właśnie wtedy trafiłam na Magdę. Na naszych konsultacjach bywało różnie - czasem był śmiech, a czasem nawet płacz. Proces trwał. Aż w końcu, podczas jednej z naszych sesji otworzyły mi się oczy! "Kocham malować!" I machina ruszyła. Następnego dnia ze sklepu dla plastyków triumfalnie i w podskokach wyszłam z zestawem farb, sztalugą i mazidłami do body paintingu. Dalej poszło jak z automatu- studia charakteryzacji i wizażu i stopniowe budowanie wiary w moje możliwości. Teraz jestem cudownie spełniona- moja praca to moja pasja i jestem meega szczęśliwa. Maluje wspaniałe kobiety! Kocham te metamorfozy! Dziele się z Wami czymś, co całkowicie obróciło moje życie do góry nogami. Wiem, że wiele z Was jest sfrustrowany i wstaje rano z soczystymi @$/&#$*! Pod nosem! I wielkie z Was bardzo by chciało "inaczej" ale nie wie "co i jak?".

Ale jeśli tylko masz gotowość na ciężką pracę wewnętrzną i zmianę oraz z pokorą przyjmujesz do wiadomości, że ten proces trwa (bo nie jest to kwestia jednej sesji, takie rzeczy tylko w bajkach) to naprawdę możesz zmienić swoje życie. Bo ja jestem tego żywym przykładem!!!"

MASZ PYTANIA?

Czy możliwa jest płatność w ratach?

Tak, możesz rozłożyć płatność na raty bez ponoszenia żadnych dodatkowych kosztów.

Jak zamówić takie spotkanie?

1. "Wrzuć do Koszyka" pakiet, który najbardziej Ci odpowiada - znajdziesz się na stronie z wybraną usługą.

3. Kliknij "Rezerwuję teraz"

4. Pojawi się mój kalendarz i sama wybierzesz termin i godzinę, kiedy spotkanie najlepiej Ci odpowiada 

5. Następnie wybierasz sposób rozmowy (Skype, Google Hangout, FB) i odpowiadasz na kilka pytań "NA START", m. in. nad czym chcesz pracować. Dzięki temu na naszych spotkaniach szybciej pójdziemy do przodu.

6. Płacisz

7. Zaczynamy naszą wspólną podróż - w dniu spotkania skontaktuje się z Tobą o wybranej godzinie

A teraz kliknij TUTAJ i wybierz w jaki sposób chcesz pracować.

 

No nie wiem, czy mnie na to stać?

Zastanów się, co jest dla Ciebie ważniejsze: pieniądze czy jakość życia. Możesz NIE wydać kilkuset złotych i dalej marnować swoje zdolności w pracy, której nie lubisz, dalej dawać się rozstawiać po kątach i spełniać oczekiwania innych ludzi. Ale możesz też zainwestować w nasze spotkania i odzyskać wydane pieniądze z nawiązką. Jak? Dzięki odwadze do zmian, którą zyskasz. Odwadze, która sprawi, że upomnisz się wreszcie o podwyżkę albo znajdziesz sobie pracę, w której będzie Cię stać na troskę o siebie.

A co, jeśli to na mnie nie zadziała?

Jeśli nie spróbujesz, to na pewno nic się nie zmieni. Próbując, masz 50% szansy. A jeśli boisz się wydawać pieniądze w ciemno, zapisz się najpierw na próbną bezpłatną 15-minutową konsultację. Zobaczysz, czy odpowiada Ci mój sposób pracy. 

Czy jest szansa, że poradzę sobie bez Twojej pomocy?

Tak, ale żeby zacząć musisz dokładnie wiedzieć co chcesz zmienić i jak to zrobić, a nie mogę zagwarantować Ci, że zrobisz to w pojedynkę. Zresztą już próbowałaś, prawda? Jedno jest pewne – jeśli pozwolisz, by mechanizmy, które do tej pory cię hamowały, wciąż Tobą rządziły, nic się nie zmieni albo… zmieni się na gorsze. Będziesz dalej marzyć o pracy na swoim i na marzeniach poprzestawać. Niezadowolenie z siebie i z życia sprawi, że będziesz miała siebie dość, a inni ludzie zaczną Cię unikać, bo nie będą chcieli słuchać Twoich narzekań. Spełnienie, poczucie, że jesteś tam, gdzie chcesz być, zrealizowane marzenia na zawsze pozostaną poza Twoim zasięgiem. 

 

Szkoda życia! 

 

To co, chcesz się dalej szarpać czy bierzesz życie w swoje ręce?
© Copyright Pracownia Ciała i Umysłu
RSS Feed