Hej,

Fajnie, że się zapisałaś

Zanim pobierzesz swój kalendarz - mam coś dla Ciebie w ramach podziękowania za to, że się zapisałaś. Pierwszy rozdział workbooka (zeszytu ćwiczeń) "Rozsupłaj Emocje i Ciesz się Życiem" zupełnie za darmo.

Dzięki workbookowi i zawartym w nim ćwiczeniom:

  • Będziesz umiała stawiać granice, powiedzieć "NIE" i bronić swojego zdania,

  • Oswoisz czarne myśli, które już nigdy nie wmówią Ci, że nie dasz rady,

  • Zwiększysz pewność siebie i przestaniesz szukać szczęścia w motywacji, której tak często brakuje, a skupisz się na działaniu

 

 

 

 

 

 

Co mówią inne Kobiety?

"Hlip hlip hlip, niestety wczoraj miałam dola i nie poradziłam sobie z nim:( wyjadłam wszystkie orzechy
z czekoladki nussbeisser:( wiem że mnie to nie usprawiedliwia, ale samej czekolady nie ruszyłam). Znajoma podsunęła mi książkę -poradnik Magdy,  którą zaczęłam czytać i jest w niej opisane dokładnie to, co mnie spotkało, ale tak fajnym językiem, że od razu mi się humor poprawił. Dzięki Madzia że napisałaś tę książkę!!!! jeszcze jej nie skończyłam, ale połowę mam za sobą, bo nie mogę się oderwać i polecam ją wszystkim kobietom!!!"

Taja

"To wszystko prawda!

Tak mało mówi się o "zajadaniu" emocji! TY to zrobiłaś doskonale, tak się czuje jakbym rozmawiała z dobrą przyjaciółką, która rozumie, pomaga a nie ocenia! Dziękuję!" 

Iwona

Magda, powiem Ci, że ten poradnik to nie jest taka tam sobie książka do poczytania. To ogrom pracy, a ćwiczenia dają dużo do myślenia"

Justyna

Co znajdę w workbooku?

Workbook składa się z 8 części (plus dodatkowa o zajadaniu emocji). Każda z tych części to jeden krok do celu.

 

Naszą wspólną podróż zaczniemy od przyjrzenia się jak to było do tej pory, kiedy wprowadzałaś do swojego życia jakieś zmiany - czy to w pracy, czy w życiu osobistym Dowiesz się też, co zyskasz, jeżeli na stałe zmienisz swoje utarte nawyki i do czego w ogóle są Ci te nowe nawyki potrzebne.

Bohaterką drugiej części jest silna wola, która w ręce trzyma autopilota i sprawia, że żaden spadek motywacji czy chwila lenistwa, nie są w stanie nam zagrozić.

 

W trzeciej części będzie odrobino tajemniczo, bo poznasz kody, za pomocą których postrzegasz rzeczywistość i …odszyfrujesz je.

 

Z kolei w czwartej zaprogramujesz swoje myślenie na sukces i zupełnie zmienisz podejście do porażki. 

 

Część piąta to spotkanie z akceptacją siebie i wartościami, które są najbliższe Twojemu sercu. Ten koktail to fundament sprawnie działającej motywacji. 

 

Część szósta wprowadzi Cię do świata zdrowego i pozytywnego egoizmu. Jestem pewna, że po przeczytaniu tej części już nigdy nie będziesz chciała tego świata opuścić. 

 

W części siódmej staniesz oko w oko z sabotażystami, którzy kuszą, demotywują
i wpędzają w poczucie porażki.

 

Naszą podróż zakończymy na części ósmej, która wprowadzi do Twojej codzienności szczyptę harmonii.

© Copyright Pracownia Ciała i Umysłu
RSS Feed