Czy zdajesz sobie sprawę z tego, jak potężny wpływ na Twoje życie ma głos wewnętrznego krytyka?


Zastanawiałaś się kiedyś nad tym, co mogłabyś zyskać, gdybyś zamieniła głos wewnętrznego krytyka z blokującego, na wspierający?


Byś może pomyślałaś nawet o tym, jak mogłoby to wpływać na innych ludzi, a także o tym, że byłabyś w stanie realizować swoje cele łatwiej i szybciej? Możliwe też, że przyszły Ci na myśl marzenia, po które bałaś się sięgać, bo wewnętrzny krytyk podcinał ci skrzydła. Jeśli umiesz to sobie wyobrazić, to pomyśl, o ile lepiej poczujesz się, kiedy będziesz już mogła powiedzieć sobie „zrobiłam to!”


Jestem pewna, że z łatwością potrafisz przypomnieć sobie sytuacje, w których twój wewnętrzny krytyk sprawił, że wycofałaś się z działania, że straciłaś wiarę w to, że dasz radę. Czy kiedykolwiek podejmowałaś jakieś ważne decyzje, kiedy to głos krytyka wywoływał u Ciebie negatywne emocje, zbijał Cię z tropu i krytykował Cię bezlitośnie? A co wtedy działo się z twoimi przekonaniami na temat siebie, otaczających cię ludzi i świata?


Za każdym razem, kiedy w mojej głowie pojawiają cię negatywne myśli, kiedy bezlitośnie rozprawiam się z nimi za pomocą znanych mi sposobów w całym ciele czuję ogromną ulgę - taką, która pojawia się, kiedy czujesz się ze sobą zupełnie bezpiecznie i pewnie.Poświęć dziś 15 minut tylko dla siebie. Wróć na moment do „stuningowanego koła życia” ,które znajdziesz TUTAJ i zastanów się, w których obszarach Twojego koła, Twój wewnętrzny krytyk pojawia się najczęściej i na które z nich ma największy wpływ?


Być może jest to obszar „kariera i życie zawodowe”, bo zdałaś sobie sprawę, że nawet mając wiedzę i narzędzia, potrzebne do rozwijania czy prowadzenia swojego biznesu, brakuje ci jednak odwagi i pewności siebie, żeby wprowadzać je w życie, a twój wewnętrzny krytyk często ci o tym przypomina? Albo od dawna chcesz zmienić pracę, ale nie czujesz się wystarczająco pewna siebie, żeby iść na rozmowę kwalifikacyjną do innej firmy?


Być może jest to obszar „rodzina i przyjaciele”, w którym rozbrzmiewa głos krytyka, który powtarza, że powinnaś starać się jeszcze bardziej, dawać z siebie, żeby być dobrą matką czy w pełni akceptowaną przez otoczenie przyjaciółką?


A może pomyślisz o obszarze „zdrowie i sprawność fizyczna", bo nie czujesz się wystarczająco dobrze w swoim ciele, a krytyk nieustannie przypomina Ci o tym, że po raz kolejny byłaś beznadziejna i nie potrafiłaś zrzucić tych kilku kilo?


Następnie weź kartkę i długopis i odpowiedz sobie na pytanie - co by się stało, gdybym miała taką super moc, że dogadałabym się ze swoim krytykiem, a jego negatywne słowa traktowałabym tylko jako wskazówkę, którą z łatwością umiałabym podważyć?


Czy zdajesz sobie sprawę z tego, jak potężny wpływ na Twoje życie ma głos wewnętrznego krytyka?


Czy jesteś świadoma „super-mocy”, jaką da ci rozpracowanie swojego wewnętrznego krytyka i blokujących myśli, które stoją Ci na drodze?


Jeżeli tak - kliknij TUTAJ i zapisz się na bezpłatną konsultację wstępną.


Całuję,#żyjposwojemu #coachingonlinekraków #coaching #czarnemyśli #magdakrzysztoporskacoaching #motywacja #krytykwewnętrzny

Wyróżnione posty
Ostatnio dodane