Regulamin sklepu Pracowni Ciała i Umysłu

1.   Sklep działający pod adresem https://www.pracowniacialaiumyslu.pl/sklep zwany  dalej SKLEPEM prowadzony jest przez firmę: Magdalena Krzysztoporska Pracownia Ciała i Umysłu,

NIP

6631639996, REGON 364511224

z siedzibą w Krakowie, ul.Chmieleniec 14/38   

2. Sklep prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci Internet.   

 

3. Zamówienia przyjmowane są przez formularz zamówienia na stronie sklepu internetowego Pracownia Ciała i Umysłu

4. Po złożeniu zamówienia Kupujący otrzymuje e-mailem informację o otrzymaniu zamówienia 

5. Sklep i Pracownia Ciała i Umysłu zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówień w przypadku wątpliwości dotyczących: m.in. braku pełnych danych adresowych.   

6. Realizacja potwierdzonego zamówienia następuje: - w przypadku zamówień płatnych przelewem po zaksięgowaniu wpłaty na koncie Pracownia Ciała i Umysłu -

7. Zamówienie dostarczamy po potwierdzeniu zamówienia na wskazany przez Państwa adres. Sposób wysyłki wybierany jest przez klienta w momencie zawierania transakcji.

 

Poczta Polska - listem poleconym priorytetowym. Koszt przesyłki: 7.50 PLN przesyłka priorytetowa przy płatności przelewem.

 

Kurierem DPD - Koszt przesyłki: 13,99 zł przy płatności przelewem

 

Paczkomat InPost - Koszt przesyłki: 13,50 zł przy płatności przelewem

 

Koszty przesyłki ponosi Kupujący. Przy zamówieniach o wartości przekraczającej 100 PLN przejmujemy całkowity koszt przesyłki drogą pocztową (list polecony priorytetowy).   

8. Maksymalny czas realizacji zamówienia wynosi 5 dni roboczych. Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że towar jest dostępny w magazynie. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Klient zostanie poinformowany o stanie zamówienia i podejmie decyzję o sposobie jego realizacji (częściowa realizacja, wydłużenie czasu oczekiwania, anulowanie całości zamówienia). Termin otrzymania przesyłki = czas realizacji + czas dostawy.  

9. Reklamacje. Przy odbiorze przesyłki prosimy sprawdzić, czy przesyłka nie jest uszkodzona. W przypadku jakiegokolwiek uszkodzenia, należy w obecności listonosza paczkę i sprawdzić, czy towar zamówiony przez Państwa nie został uszkodzony w czasie transportu. Jeśli produkt okaże się uszkodzony, należy w obecności doręczyciela spisać protokół reklamacyjny (odmowa przyjęcia paczki i powód - uszkodzenie zawartości przez doręczyciela). W tym przypadku będzie to podstawa do złożenia reklamacji przez firmę Pracownia Ciała i Umysłu u przewoźnika.

 

10. Pracownia Ciała i Umysłu nie zwraca kosztu odesłania towaru w przypadku rezygnacji z produktu.  

11. Pracownia Ciała i Umysłu nie akceptuje zwrotów 

12. Wszystkie ceny w sklepie podawane są w złotych polskich. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez Kupującego zamówienia. Pracownia Ciała i Umysłu zastrzega sobie prawo do zmiany cen usług i towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian. Cena detaliczna nie obejmuje kosztów przesyłki.  

 

13. Do sprzedaży promocyjnej oraz wyprzedaży przeznaczona jest ograniczona liczba towarów i realizacja zamówień następuje według kolejności wpływania potwierdzonych zamówień na te towary, aż do wyczerpania się zapasów objętych tą formą sprzedaży.  

14. Stosowane w sklepie rabaty i promocje nie podlegają sumowaniu.  

15. Wszystkie dane osobowe są gromadzone wyłącznie na potrzeby firmy Pracownia Ciała i Umysłu. Dane podlegają ochronie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (Dz.U. 133/97 poz.883). Składając zamówienie klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę Pracownia Ciała i Umysłu.

16. Informacje zawarte na stronach Pracowni Ciała i Umysłu nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa.  

17. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego oraz ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny z dnia 31 marca 2000 r. Dz.U. nr 22 poz.271.  

18. Pracownia Ciała i Umysłu zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w regulaminie.