O MNIE

Nazywam się Magda Krzysztoporska. 

 

Jestem instruktorką jogi międzynarodowego kursu nauczycielskiego Hatha/Vinyasa TTC Yoga Alliance, RYT-200 i instruktorką jogi hormonalnej (Hormone Yoga Therapy) certyfikowaną przez twórczynię tej metody - Dinah Rodrigues)

Dla mnie joga to sztuka odnajdowania siebie w tym pędzącym jak rollercoaster świecie i.... dobra zabawa. 

 

W praktyce jogi łączę ćwiczenia fizyczne z budowaniem świadomości siebie, swojego ciała i oddechu. Prowadzę studio jogi w Krakowie.

Oprócz tego jako  certyfikowany life coach pomagam Kobietom, które chcą wreszcie zawalczyć o swoje – np. pokazać teściowej, gdzie jej miejsce, z uśmiechem upomnieć się podwyżkę albo rzucić etat i robić to, co im w duszy gra.

Wiem, jak to boli, kiedy człowiek czuje, że nie ma w życiu tak, jak chciałby mieć. Sama przez 10 lat męczyłam się w korporacji.  Aż do tego dnia… 

Był lutowy czwartek. Dość depresyjny, pełen zwątpienia, jakiejś rezygnacji. Typowa zimowa szarówka. Miałam wtedy 35 lat. Siedząc przy biurku pełnym dokumentów, odpowiadając na entego mejla i wyliczając kolejne statystyki, zrozumiałam, że nie chcę tak przeżyć ani jednego dnia więcej. Czasami olśnienie przychodzi powoli, a czasem wali Cię w łeb, jak spadająca donica. W moim przypadku wydarzyło się to drugie. Jeżeli miałam przetrwać, musiałam coś zmienić! Rzuciłam korporację, skończyłam szkołę coachingu i dziś…

Dziś z radością patrzę, jak po kilku spotkaniach Kobiety, z którymi pracuję, spełniają swoje marzenia – od tych prozaicznych, jak porządkowanie spraw rodzinnych, po rewolucje w życiu.