ROZSUPŁAJ EMOCJE 

i ciesz się życiem

Serio? To jest do zrobienia?

Gwarantuję, że po przeczytaniu ebooka i zrobieniu ćwiczeń, dużo lepiej zrozumiesz swoje emocje i schematy zachowań, które do tej pory Tobą rządziły.

Odnosisz czasem wrażenie, że wściekasz się albo jesteś przygnębiona tylko dlatego, że wydawało Ci się, że działasz na autopiocie a czarne myśli w głowie sprawiają, że czarmo widzisz sukces i już dawno przestałaś wierzyć, że dasz radę?wściekasz się, a potem tego żałujesz?

Boisz się powiedzieć "nie", a potem wściekasz się na siebie albo wyładowujesz na innych, myśląc że egoizm to coś, co nie przystoi grzecznym dziewczynkom?

Odnosisz czasem wrażenie, jakbyś to Ty sama sabotowała swoje działania i podkopywała sukcesy, a każda porażka spędza Ci sen z powiek?

A Twoja motywacja jest zawsze hen hen, a Ty wiecznie ją gonisz?

 

Z zazdrością woku patrzysz, jak Twoje marzenia spełniają się w życiu innych ludzi – koleżanki awansują, prowadzą firmy. A sama… ech! Masz poczucie, że jedyne, w czym jesteś świetna, to powtarzanie błędów. 

 

Lata mijają, a Ty nadal siedzisz w korporacyjnym boksie, odpowiadasz na entego maila i odbierasz kolejny telefon od marudnego szefa, który co chwilę czegoś od Ciebie chce.

Szukasz wsparcia u innych, ale słyszysz tylko „Przestań się nad sobą użalać, takie jest życie”… 

Nieprawda! 

TWOJE życie może wyglądać zupełnie inaczej…

Możesz mieć biznes, w którym rozwiniesz wreszcie skrzydła. Coś zgodnego z Tobą i z Twoimi uzdolnieniami.  Coś, co da Ci satysfakcję, spełnienie i dumę z siebie. 

CO ZNAJDĘ W EBOOKU?

Ebook jest podzielony na 8 części.

Każda z tych części to jeden krok do celu. A celem tej drogi jest rozsupłanie emocji. Nie rób wszystkich ćwiczeń na raz. Najlepiej będzie,jeśli zaplanujesz sobie do przerobienia jedną część (jeden krok) na jeden dzień. Dzięki temu będziesz mogła na spokojnie, w swoim tempie i wtedy, kiedy znajdziesz chwilę dla siebie, wszystko przerobić. Nie chodzi przecież o tempo pracy, a o skuteczność i trwałe efekty.

 

Naszą wspólną podróż zaczniemy od przyjrzenia się jak to było do tej pory, kiedy wprowadzałaś do swojego życia jakieś zmiany - czy to w pracy, czy w życiu osobistym Dowiesz się też, co zyskasz, jeżeli na stałe zmienisz swoje utarte nawyki i do czego w ogóle są Ci te nowe nawyki potrzebne.

Bohaterką drugiej części jest silna wola, która w ręce trzyma autopilota i sprawia, że żaden spadek motywacji czy chwila lenistwa, nie są w stanie nam zagrozić.

 

W trzeciej części będzie odrobino tajemniczo, bo poznasz kody, za pomocą których postrzegasz rzeczywistość i …odszyfrujesz je.

 

Z kolei w czwartej zaprogramujesz swoje myślenie na sukces i zupełnie zmienisz podejście do porażki. 

 

Część piąta to spotkanie z akceptacją siebie i wartościami, które są najbliższe Twojemu sercu. Ten koktail to fundament sprawnie działającej motywacji. 

 

Część szósta wprowadzi Cię do świata zdrowego i pozytywnego egoizmu. Jestem pewna, że po przeczytaniu tej części już nigdy nie będziesz chciała tego świata opuścić. 

 

W części siódmej staniesz oko w oko z sabotażystami, którzy kuszą, demotywują
i wpędzają w poczucie porażki.

 

Naszą podróż zakończymy na części ósmej, która wprowadzi do Twojej codzienności szczyptę harmonii.

Wyobraź sobie, jak by to było…

Mieć zawsze przy sobie ściągawkę, która pomoże C

Ten ebook jest dla Ciebie, jeśli:

 

w stresie nie możesz przestać jeść czekolady czy poprzestać na jednym kawałku pizzy,

 

odnosisz wrażenie, że Twoja motywacja nie działa,

wściekasz się na siebie, że po raz kolejny nie potrafiłaś powiedzieć "nie"

a myśli typu "nie dam rady" sprawiają, że odpuszczasz

 

po prostu chcesz swoje emocje rozsupłać po to, żeby żyło Ci się łatwiej i przyjemniej .

To typowy babski poradnik otulony męskim konkretem. „Nienadęty”, szczery i oparty na własnym doświadczeniu i sprawdzonych sposobach

Co jeszcze?

Gotowe i proste rozwiązania do wprowadzenia od zaraz. Dowiesz się jak zaakceptować siebie, swoje przekonania czy PMS i dostaniesz dużo motywacji. Są w nim konkrety, więc nie stracisz czasu na czytanie wywodów o niczym.
Pomocnik zmieści się do każdej damskiej torebki i będziesz mogła go czytać kiedy tylko znajdziesz czas. 

To 150 stron materiałów do samodzielnej pracy, zadania coachingowe i wskazówki, opartych na doświadczeniu
i przetestowanych na własnej skórze. Są tak proste, że z łatwością wykorzystasz je na codzień. 


Będziesz go czytała wszędzie - w pociągu, którym brakuje internetu, podczas telekonferencji z nudnym szefem
oraz w trakcie lub po nieudanym seksie na poprawę humoru, bo po prostu... nie będziesz mogła się od niego oderwać.

Kilka słów o mnie

Nazywam się Magda Krzysztoporska. 

 

Pomagam kobietom, które chcą wreszcie zawalczyć o swoje – np. pokazać teściowej, gdzie jej miejsce, z uśmiechem upomnieć się podwyżkę albo rzucić etat i przejść na swoje.

Wiem, jak to boli, kiedy człowiek czuje, że nie ma w życiu tak, jak chciałby mieć. Sama przez 10 lat męczyłam się w korporacji.  Aż do tego dnia…  

 

Był lutowy czwartek. Dość depresyjny, pełen zwątpienia, jakiejś rezygnacji. Typowa zimowa szarówka. Miałam wtedy 35 lat. Siedząc przy biurku pełnym dokumentów, odpowiadając na entego mejla i wyliczając kolejne statystyki, zrozumiałam, że nie chcę tak przeżyć ani jednego dnia więcej. Czasami olśnienie przychodzi powoli, a czasem wali Cię w łeb, jak spadająca donica. W moim przypadku wydarzyło się to drugie. Jeżeli miałam przetrwać, musiałam coś zmienić! Rzuciłam korporację, skończyłam szkołę coachingu i dziś…

 

Dziś z radością patrzę, jak po kilku spotkaniach Kobiety, z którymi pracuję, spełniają swoje marzenia – od tych prozaicznych, jak porządkowanie spraw rodzinnych, po rewolucje w życiu. 

© Copyright Pracownia Ciała i Umysłu
RSS Feed